Online Mikro Saha Satış Programı

Koordine Operasyonlar için Online Mikro Saha Satış Programı

Online mikro saha satış programı ile perakendecilerden sağlık sektörüne, sahada aktif olarak satış yapan tüm şirketler için ideal bir seçim olacaktır. Ana ofis, bayiler ve saha ekibi arasındaki iş birliğini ve koordinasyonu güçlendiren bu satış programları, şirketiniz daha etkili bir satış operasyonu benimsemesine yardımcı olacaktır. Uzvi yazılım tarafından sunulan saha satış programı hizmetleriyle satış operasyonlarınızı koordineli olarak yönetmeye başlayabilirsiniz.

Online Seçeneklerle Stok Takibi

Online saha satış programlarının sunduğu en önemli avantajlardan biri online olarak stok ve fiyat bilgisi gibi detaylara erişebilmektir. Sürekli hareket halinde olan saha ekiplerinin müşterilerle doğru bir şekilde iletişim kurması için stok bilgileri büyük bir önem taşımaktadır. Online sistemlerle depo sorgulama yaparak müşterileri siparişleri oluşturulurken süre bilgileri daha doğru bir şekilde verilebilir. Stok, sipariş, şubeye verilen sipariş, teklif hazırlama gibi farklı modüller saha satışındaki tüm aşamaların takip edilmesini sağlamaktadır.

Satışta Güncel Kalın

Saha ve satış yönetimine yeni bir boyut kazandıran online mikro satış programları, tüm birimlerin en güncel verilere erişmesine imkan tanımaktadır. Müşterilerin tüm siparişlerini ve mevcut durumdaki hareketlerini de takip etme özelliğine sahip saha programları müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır. Belirli ürünlerde anlık olarak indirim tanımlamaya imkan tanıyan bu programlar, ana ofisten tanımlanan indirimlerin hiç vakit kaybetmeden saha çalışanlarına ulaşmasını sağlamaktadır.

Satışlarınızı Raporlayın

Satış verilerinizi takip etmek ve gelecekte daha etkin satış planları oluşturmak için online mikro saha satış programları raporlama seçenekleri de sunmaktadır. Bu seçenek sayesinde her bir saha elemanın performansını inceleyebilir, hangi müşterinin ne kadar satın aldığını görebilir ve tüm bunları tek bir rapor şeklinde belgeleyebilirsiniz. Ödemelere dair de bilgileri içeren bu rapor sayesinde yeni satış stratejileri oluşturabilir ve kendinizi müşteri taleplerine göre yeniden konumlandırabilirsiniz.

Şirketiniz sektörden bağımsız olarak saha satışında aktif olarak çalışıyorsa, bu programlar tüm satış süreçlerinizi etkin olarak yönetmenize yardımcı olacaktır. Uzvi yazılım tarafından sunulan online mikro saha satış programı sayesinde siz de şirketinizde bu entegrasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

 


Online Mikro Saha Satış Programı hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

19