Çalışma Saatlerimiz:  Pazartesi- Cumartesi  09:00‑19:00   Pazar: Kapalı
Telefon:0 (850) 888 8984

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları Şirketinizi Tanıtsın

Facebook dünya çapında en fazla kullanılan uygulamalar arasında yerini almaktadır. Her gün milyonlarca kullanıcı Facebook internet sitesine veya uygulamasına bağlanmaktadır. Bu kullanıcılar milyarlarca içerik görüntülemekte ve aynı zamanda çeşitli reklamları görmektedir. Facebook reklamları bu kadar yüksek kullanıcı sayısı nedeniyle oldukça büyük bir önem kazanmıştır.

Siz de şirketinizin sosyal medyada görünür olmasını mı istiyorsunuz? Sosyal medyada yer alan kullanıcıların sizi ve şirketinizi tanımasını mı istiyorsunuz? Uzvi yazılımın sunduğu Facebook reklamları hizmetleri sizin tüm bu isteklerinizi yerine getirmek için her şeye sahip. Uzvi yazılım olarak Facebook sosyal medya platformunun potansiyelinin farkındayız. Bizimle çalışmayı seçen şirketlere başarılı bir şekilde Facebook uygulamasında reklam verme hizmetleri sunuyoruz.

Dijital pazarlama kapsamına dahil edilebilecek bu hizmetimizle siz de sosyal medyada doğru kullanıcıları kazanabilirsiniz. Sosyal medyada reklamların etkili bir şekilde yönetilmesi, şirketinize oldukça fazla yarar sağlayacaktır. Sosyal medya oldukça karışık ve kendine özgü kuralları olan bir alan olduğu işin Facebook gibi platformlarda reklam çalışması yapmak için uzmanlara danışmanız gerekmektedir. Uzvi yazılım bünyesinde yer alan ve sosyal medya konusunda uzman ve yetkili kişiler sosyal medyanın kendine özgü kuralları konusunda oldukça bilgililerdir. Facebook’un sürekli yenilenen yapısını takip eden ekibimiz size en iyi reklam deneyimini sağlamak için elinden gelen tüm çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Facebook bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar gibi cihazların tamamından erişilebilir. Bu nedenle Facebook kullanıcı sayısı oldukça fazladır ve Facebook reklamları bu kadar fazla değer kazanmıştır. Siz de şirketinizin bu kadar fazla kullanıcıya sahip bir platformda yer alması için adım atın. Şirketinizin sosyal medyada ve özellikle Facebook’da tanınması için reklam vermek kadar iyi bir uygulama yoktur.

Bu hizmeti en iyi şekilde alabileceğiniz adres Uzvi yazılım başkası değildir. Siz de şirketinizin Facebook reklamları konusunda yardım almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Uzman kadromuz sizi için en ideal Facebook reklam stratejisini geliştirecek ve şirketinizin sosyal medyada tanınır olması için ilk adımı atmasını sağlayacaktır.


Facebook Reklamları hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

4