Çalışma Saatlerimiz:  Pazartesi- Cumartesi  09:00‑19:00   Pazar: Kapalı
Telefon:0 (850) 888 8984

Pdks Kontrol Sistemi

PDKS Kontrol Sistemi ile İş Yerinizin Düzenini Sağlayın

PDKS kontrol sistemi, iş yerinde personel devam kontrol sistemi olarak sunulan bir yazılım ve donanım hizmetidir. Kapsamlı bir otomasyon sistemi olan PDKS, iş yerlerinde iş akışlarının düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli temel öğelerden biridir. Belirli giriş ve çıkış noktalarına yerleştirilen cihazlar sayesinde PDKS kontrol sistemi firmanın çalışanlarının giriş ve çıkış saatlerini kontrol eder. Uzvi Software olarak yazılım konusundaki tecrübelerimizi PDKS otomasyon sistemi uygulamalarında da gösteriyoruz.

Şirketler için PDKS Yazılımı  

Çalışanların mesai saatlerini eksiksiz bir şekilde tamamlaması, tüm şirketlerde istenen durumlardan biridir. Uzvi Software tarafından uygulanan PDKS kontrol sistemi uygulamaları sayesinde sizin şirketiniz de çalışanların giriş ve çıkış saatleri üzerinde tam görünürlüğe sahip olabilir. Özel zaman damgası ile işlenen çalışan kartları, yazılım sistemi tarafından puan tablosu olarak yansıtılabilir. Bu puan tablosu da çalışanların yaptıkları mesai süresini ve ek mesai süresini açık bir şekilde gösterebilir. Uzvi Software tarafından sunulan personel devam kontrol sistemi hem şirketinizi hem de çalışanlarınızı memnun edecek özelliklere sahiptir. Teknik ekibimiz ve yazılım ekibimiz sayesinde, şirketinizin, otelinizin veya iş yerinizin boyutlarına uygun olarak PDKS yazılımı ölçeklenebilir. Şirketimiz tarafından yapılan bu ölçekleme yazılımdan en fazla verimi elde etme amacına sahiptir.

PDKS Kontrol Sistemi Otomasyonu

PDKS yazılım sistemi aslında bir otomasyon sistemedir. Uzvi Software tarafından uygulanan PDKS, hem yazılım hem de donanım taraflarından oluşur. Şirketimiz donanım ve yazılım kısımlarında da uzman çalışanlarıyla hizmet sunmaktadır. İş yerinizin yapısına ve fiziksel yerleşimine göre PDKS kontrol sistemi tasarımı gerçekleştirilir. Daha sonra sistem, iş yerinizdeki diğer personel kontrol sistemleriyle entegre hale getirilir. Bu şekilde tek bir merkezden tüm personel kontrol işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda PDKS sistemlerinin çalışan verimliliğini arttırdığı da ortaya çıkmıştır. Giriş ve çıkış saatlerini takip etmek çalışanların motivasyonunu da yükseltmektedir. Siz de işletmenizin dönüşümü için ilk adımı hemen atın. Uzvi Software tarafından sunulan PDKS kontrol sistemi çözümleri iş yerinizin için en doğru seçim olacak. İletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçin. Uzman ekibimiz en kısa sürede sizi bilgilendirmek adına dönüş sağlayacaktır.

 


Pdks Kontrol Sistemi hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

7

Diğer Servisler

Öne Çıkan Ürünler