Çalışma Saatlerimiz:  Pazartesi- Cumartesi  09:00‑19:00   Pazar: Kapalı
Telefon:0 (850) 888 8984

Akınsoft Yazılım

Akınsoft Yazılım

Uzvi Bilgisayar Akınsoft yazılım uygulamalarının gerçekleştirilmesi için  müşterilerine gereken tüm hizmetleri sunmaktadır. Akınsoft yazılımları marketlerden benzin istasyonlarına her türlü işletme kapsamında uygulanmaktadır. Modüller haline gelen bu yazılım paketlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda şirketimizin sunduğu hizmetlerle uygulayabilirsiniz.

Şirketinizde Verimi Arttırın

Uzvi Bilgisayarın sağladığı Akınsoft yazılım uygulamalarıyla şirketiniz hiç olmadığı kadar verimli olacak. Sistemin sunduğu birçok avantaj arasından en önemlileri:

  • Market uygulamalarında barkod ile satış imkanı: Bu şekilde satışlarınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirerek marketin verimini tahmininizin ötesinde arttırabilirsiniz.
  • Veresiye takip hizmetleri: Bakkallar ve küçük marketler en çok veresiye satışların yapıldığı yerler arasındadır. Bu kayıtların kağıt ve kalemle tutulması oldukça karmaşık bir iş olabilir. Sevka Bilişimin sağladığı Akınsoft yazılım hizmetleri ile veresiye işlemlerini çok kolay ve otomatik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kağıt kalemin yarattığı karmaşıklıktan kurtularak işletmenizin verimini önemli ölçüde arttırabilirsiniz.
  • Döviz ile satış imkanı: Özellikle Marmaris gibi turizmin oldukça yaygın olduğu yerlerde döviz yaygın olarak kullanılmaktadır. Turistler döviz ile ödeme yapmak istediklerinde bu durum hesaplarınızda karışıklığa neden olabilir. Siz de Uzvi Bilgisayara başvurarak Akınsoft yazılım uygulamasını edinirseniz, dövizle alışverişleri gerçekleştirebilirsiniz. Farklı dövizleri kabul etmeniz müşteri sayınızı arttıracaktır. Bu şekilde işletmenizin verimini de önemli ölçüde arttırabilirsiniz.
  • Ön muhasebe ile  entegrasyon: Şirketinizde kullandığınız ön muhasebe programlarıyla tam uyum içerisinde çalışan bu uygulama fazladan yatırım yapmanızı önleyecektir. Bu uygulama ile işletmenizdeki tüm bilançoyu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Muğla bayi Uzvi Bilgisayarın sunduğu Akınsoft yazılım uygulamaları işletmeniz için farklı kapılar açacaktır. Şirketinizi elektronik sistemler destekleyerek satış oranlarınızı kolaylıkla yükseltebilirsiniz. Ayrıca bu modülün sunduğu raporlama imkanı ile de detaylı bir şekilde ilerlemenizi takip edebilirsiniz. Windows işletim sistemi ile uyumlu olan yazılımın kullanması oldukça kolay olacaktır.

Uzvi Bilgisayar mevcut sistemlerinize bu yazılımı entegre ederek sizin için kolay kullanımlı bir ortam sağlamaktadır. Kullanıcılar arasında yetkilendirme sağlayarak iş bölümünü destekleyebilirsiniz. Akınosft’un sunduğu bu modül işletmeniz için gereken her şeye sahiptir. Siz de Muğla bayi Uzvi Bilgisayar ile iletişime geçerek bu çok yönlü yazılımı kendi sistemlerinize uygulayabilirsiniz.


Akınsoft Yazılım hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

2

Diğer Servisler

Öne Çıkan Ürünler