Çalışma Saatlerimiz:  Pazartesi- Cumartesi  09:00‑19:00   Pazar: Kapalı
Telefon:0 (850) 888 8984

Güvenlik Duvarı Firewall Çözümleri

Dünyanın En Kolay Kurulabilen ve Yönetilebilen %100 Yerli Firewall'u Berqnet'le Tanışın!

Tamamı yerli ve alanında uzman AR-GE kadrosu tarafından her ölçekteki işletmenin siber güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla geliştirilmiş tüm Berqnet Firewall cihazlarında bulunan başlıca özellikler aşağıdaki gibidir:

→ Siber Tehditlere Karşı Etkin Koruma

→ KVKK ve 5651 Yasalarına Uyumluluk

→ Saldırı Engelleme Sistemi (IPS)

→ Şubeler Arası ve Çalışanlarla Merkez Arası Güvenli Uzak Bağlantı (VPN)

→ Web ve Uygulama Filtreleme Özellikleri

→ Misafirlere Güvenli İnternet Hizmeti Sunma (Hotspot)

Güvenlik Duvarı Firewall Çözümleri

İşletmenizin ağlarını dışarıdan gelecek saldırılara karşı korumanın en basit ve güvenli yolu güvenlik duvarı Firewall çözümlerinden faydalanmaktır. Uzvi Bilgisayar olarak işletmeniz için en güncel güvenlik duvarı çözümlerini uygulamak için yanınızdayız.

Güvenlik duvarı çözümleri farklı öncelliğe sahip olan ağların korunması için en başarılı yöntemlerden biridir. İzinsiz her türlü veri girişini engelleyen bu çözümler, işletmenizin internet yönetim ağının her türlü saldırıya karşı korunmasını sağlar.

Trojan gibi virüsler eğer ağ koruması yoksa İnternet aracılığıyla kolaylıkla bilgisayarınıza veya işletmenizde kullandığınız sistemlere bulaşabilir. Eğer böyle bir bulaşma söz konusu olursa işletme ağlarınızda depoladığınız veriler İnternette yer alan kaynaklara kolaylıkla aktarılabilir. Bu riski almamak için tüm işletmeler güvenlik ağı yani Firewall çözümlerinden faydalanmalılardır.

Güvenlik ağı çözümleri donanım veya yazılım olarak uygulanmaktadır. Bazı durumlarda hem donanım hem de yazılım çözümlerinin uygulanması gerekebilir. Deneyimli ekibimizi işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik en doğru çözümleri bulmak için sizinle birlikte çalışacaktır. İşletmenizin ihtiyaçlarına göre güvenlik duvarı çözümleri yazılım, donanım veya hem yazılım hem de donanım olarak uygulanabilir. Bu tür uygulamaların belirleyici etmeni işletmenizin ihtiyaçları ve sizin isteklerinizdir.

Dış dünya ile olan iletişiminizi ve veri paylaşımınızı güvenli bir hale getirmek için güvenlik duvarı çözümleri istediğiniz her şey sunacaktır. Firewall yani güvenli duvarı İnternet üzerinde erişmek istediğiniz kaynağı kontrol ederek işe başlar. Aynı zamanda kaynağın trafik verileri de incelenir. Eğer sistem bu kaynağı ve trafikle gelen verileri güvensiz olarak görürse sizin için güvenlik önlemini alır. Bu güvenlik önlemleri sisteminiz için oluşabilecek tüm tehdit unsurlarını ortadan kaldırır. Özellikle de belirsiz kaynaklardan gelen dosyaların ve belgelerin kontrolü bu şekilde kolaylıkla yapılabilir.

Uzvi Bilgisayar sizler için sunduğu güvenlik duvarı Firewall çözümleri işletmeniz için gerekli tüm korumayı sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek işletmenizin güvenliği için ilk adımı atmaktadır. Bu aşamadan sonra uzman kadromuz sizin ihtiyaçlarınıza göre kurulumu gerçekleştirecektir. Donanım veya yazılım seçiminde detaylı bilgiyi bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Güvenlik duvarı çözümleri ile siz de işletmenizin sistemlerini korumak için en önemli önlemi alın.


Güvenlik Duvarı Firewall Çözümleri hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

10

Diğer Servisler

Öne Çıkan Ürünler