Çalışma Saatlerimiz:  Pazartesi- Cumartesi  09:00‑19:00   Pazar: Kapalı
Telefon:0 (850) 888 8984

Kapı Geçiş Kontrol Sistemleri

Kapı Geçiş Kontrol Sistemleri ile Çalışan Takibi

Kapı geçiş kontrol sistemleri genellikle personel devam kontrol sistemleriyle birlikte uygulanan çözümler arasında yer almaktadır. Bu iki çözümün bir arada uygulanması, iş yerindeki çalışanların düzenli olarak izlenmesini oldukça kolaylaştırmaktadır. Uzvi Software olarak kapı geçiş kontrol sistemleri ve personel devam kontrol sistemleri çözümlerini sunuyoruz. Bu çözümlerden birlikte faydalanabileceğiniz gibi ayrı ayrı da faydalanabilirsiniz. Yine de kapı geçiş sistemi ve personel devam kontrol sistemlerinin birlikte uygulanması en verimli çözümler için önerilmektedir. Tüm bunlara ek olarak kamera ve güvenlik sistemleri de kapı geçiş sistemlerini desteklemeye yönelik çözümler sunmaktadır. Uzvi Software ile iletişime geçin ve kapı geçiş sistemi ile iş yerinizi bir üst seviyeye taşıyın.

Kapı Geçiş Kontrol Sistemleri ile İş Yerinizi Güçlendirin

Kapı geçiş kontrol sistemleri kart, parmak izi veya yüz tarama teknoloji olarak uygulanabilmektedir. En yaygın uygulamalar ise kart ve parmak izi olarak görülmektedir. Uzvi Software olarak sizin isteklerinize göre kapı geçiş sistemlerini özelleştirebiliriz. Bu geçiş kontrol sistemleri sayesinde çalışanların giriş ve çıkış saatlerini detaylı olarak kontrol edebilirsiniz. İstek halinde uygulanacak detaylı aylık rapor modülü sayesinde ise çalışanların aylık alışkanlıklarını takip altına alabilirsiniz. Uzvi Software teknik ekibi, iş yerinizi ihtiyaçlarına en uygun kapı geçiş sistemini sunacaktır.

Çalışan Giriş Çıkışlarını Takip Edin

İstek halinde birden fazla kapı geçiş kontrol sistemi de uygulanabilmektedir. Bu uygulama şirketinizin boyutlarına göre ölçeklendirilebilir. Geçiş sistemlerindeki bilgiler terminallerden toplanarak bilgisayar üzerinden size aktarılmaktadır. Uzvi Software sistemin hem yazılım hem de donanım uygulamasını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda kapı geçiş sistemi mevcut sistemlerinizle de entegre edilmektedir. Kapı geçiş sistemler, özellikle çalışan giriş çıkış saatleri ile problem yaşayan şirketler için idealdir. Bu sistemlere ek olarak personel devam kontrol sistemlerinin de uygulanması en üst düzey çalışan takibi sağlayacaktır. Siz de iş yerinizde kontrolü sağlamak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin. Talep formunu doldurarak kolay ve hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzvi Software ekibi en kısa sürede sizinle iletişime geçerek sizlere en uygun çözümleri sunacaktır.


Kapı Geçiş Kontrol Sistemleri hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

3

Diğer Servisler

Öne Çıkan Ürünler