Çalışma Saatlerimiz:  Pazartesi- Cumartesi  09:00‑19:00   Pazar: Kapalı
Telefon:0 (850) 888 8984

Hakkımızda

Hakkımızda

Uzvi Software olarak 2009 yılından beri başta Marmaris, Bodrum, Muğla, çevre ilçelerde ve İzmir olmak üzere tüm Türkiye’de hizmetlerimizi sunmaktayız. Şirketimiz Marka tescil, internet hizmetleri, Akınsoft yazılım, Sambapos yazılım, Netsis yazılım, Bilişim teknolojileri, web tasarımı, SEO çalışmaları, özel yazılım geliştirme projeleri ve çeşitli otomasyon projeleri ile müşterilere hizmet sağlamaktadır. Uzman kadromuz ve profesyonel çalışma şeklimiz sayesinde müşterilimizle güven ilişkisi kurarak ilerlemeye devam etmekteyiz.

Uzvi Softwarenin Sunduğu Hizmetler

Uzvi Software olarak ihtiyacınız olan her türlü teknolojik uygulamayı gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız. Web sitesi tasarımında bu sitenin SEO uyumlu olarak çalışmasına kadar tüm süreci sizin için gerçekleştirebiliriz. Alanında uzman çalışanlarımız web sitesi tasarımı için gerekli tüm bilgilere sahiptir. Gelişen teknolojileri sürekli olarak takip ederek sunduğumuz hizmetlerin her zaman bir adım ileriye taşınması için elimizden geleni yapıyoruz.

Buna ek olarak restoran yazılımları konusunda da oldukça fazla deneyime sahibiz. Gerçekleştirdiğimiz projeler bu konudaki başarılarımızı göstermektedir.

Uzvi Software müşterilerin en önemli değerler olduğunun bilincindedir. Müşterimiz ihtiyaçlarını dinliyoruz ve onlara ihtiyaçları olan her türlü hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Farklı sektörlerde farklı uygulamalar gerçekleştiren şirketimiz hizmet alanlarını genişletmektedir. Bu genişleme ile kendimizi sürekli olarak yeniliyoruz.

Kuruduğumu sistemlerde güncelleme talebinde bulunursanız firmamız bu yönde de gerekli hizmetleri sunmaktadır. Bu şekilde gelişen teknolojiye ayak uydurarak şirketinizi sürekli olarak güncel tutabilirsiniz.

Müşterilerimiz Bizim Değerlerimiz

Farklı uygulamaları yapabilmek bizim için oldukça önemlidir. Restoran uygulamalarında otel rezervasyon sistemlerine tüm bu alanlar bizim gelişmemiz ve daha iyi hizmet verebilmemiz için oldukça önemlidir. Özellikle Marmaris, Muğla ve çevre ilçelerde hizmet veren firmamız bu yörenin insanlarının ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılayabilmektedir. Müşterilerimizi tanımak daha iyi uygulama yapmak için gerekli ilk adımdır. Güven ve başarı Uzvi Software olarak benimsediğimiz iki önemli unsurdur.

Aynı zamanda çeşitli firmaların Marmaris distribütörü olan firmamız yazılım kadar donanım alanında sizlere hizmet sunmaktadır. Bu donanımları sunduğumuz yazılımlarla birleştirerek firmanız için en doğru uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Siz de Marka tescil, internet hizmetleri, Akınsoft yazılım, Sambapos yazılım, Netsis yazılım, Bilişim teknolojileri, web tasarımı, SEO çalışmaları, özel yazılımlar ve otomasyonlar hakkında bilgi almak istiyorsanız, iletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Uzvi Software

 

Diğer Servisler

Öne Çıkan Ürünler