Çalışma Saatlerimiz:  Pazartesi- Cumartesi  09:00‑19:00   Pazar: Kapalı
Telefon:0 (850) 888 8984

Sambapos Restoran Programı

SambaPos Restoran Programı

SambaPos restoran programı dünya çapında 200 ülkeyle birlikte Türkiye’de de hizmet veren bir restoran yazılımıdır. SambaPos yazılımının sunduğu hizmetler işletmeniz için gerekli tüm seçenekleri size sunacaktır. Bu program bir yazılımdan öte sizinle çalışan bir ortak haline gelecektir. Uzvi yazılım olarak restoran uygulamalarınız için bu programı entegre etme hizmetleri sunmaktayız. Sizin restoranınız için en doğru restoran uygulamasını yapmak için sizinle birlikte ve sizin yanınızda çalışıyoruz.

Restoranlar hareketin oldukça fazla olduğu dinamik mekanlardır. Doğru bir şekilde sipariş alıp bu siparişi müşteriye doğru bir şekilde teslim etmek bir restoran için en önemli konulardan biridir. Teknolojinin gelişmesi ile çeşitli restoran yazılımları popülerliğini arttırmaktadır. Uzvi yazılım dünya çağında milyonlarca kullanıcısı olan SambaPos restoran programını müşterilerine sunmaktadır.

Kolay Kullanım ve Entegrasyon

Programın sağladığı ara yüzle çalışanlarınız hızlı bir şekilde kullanım gerçekleştirebilmektedir. Bu şekilde sipariş süreçleri aksamaya uğramaz ve müşterileri memnuniyet oranınız artar. Yeme içme sektöründe en önemli konu müşteri memnuniyetidir. Uzvi yazılım olarak biz de müşterilerimize değer veriyoruz. SambaPos restoran programını sizin sisteminize entegre ederek müşterileriniz için en iyi hizmeti sunmanızı sağlıyoruz. Bu yazılım sayesinde işlerinizde ivmelenme elde ederek daha fazla müşteriye aynı kalitede hizmet sağlayabilirsiniz.

Ödemeler Artık Çok Daha Kolay

SambaPos restoran programının bünyesinde bulunan ödeme modülü artık işlerinizi daha da kolaylaştıracak. Uzvi yazılım bu yazılımın tüm parçalarını restoran sisteminize entegre etmektedir. Bu şekilde ödeme işlemlerini müşteriyi bekletmeden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bu yazılım, restoranınızda bulunan diğer sistemlerle de birlikte çalışma imkanı sunar. Uzvi yazılım restoranınız tüm ihtiyaçlarını değerlendirerek sizin için en iyi uygulamayı sunma yönünde çalışmaktadır.

Sizde SambaPos restoran programını restoranınız alt yapısında görmek istiyorsanız Uzvi yazılım ile iletişime geçerek detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. Restoran sisteminiz hızlandıkça müşteri memnuiyetiniz de artacaktır. Uzvi yazılım olarak müşteri memnuniyetinin öneminin farkındayız. Bu nedenle size en iyi sistem entegrasyonunu sağlamak adına detaylı bir çalışma yürütmekteyiz. Uzman kadromuz ve deneyimlerimizle birlikte siz de bu restoran yazılımına sahip olabilirsiniz.


Sambapos Restoran Programı hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

18

Diğer Servisler

Öne Çıkan Ürünler