Çalışma Saatlerimiz:  Pazartesi- Cumartesi  09:00‑19:00   Pazar: Kapalı
Telefon:0 (850) 888 8984

Yandex Reklamları

Yandex Reklamları ile Şirketinizi Güçlendirin

Yandex son zamanlarda Türkiye en fazla tercih edilen arama motorlarından biri haline gelmiştir. Bu nedenle bu arama motorunun kullanıcıları da her geçen gün artmaktadır. Artan bu kullanıcı hacmi ise Yandex reklamları açısından gelişmelere yol açmaktadır. Siz de şirketinizin veya firmanızın bu reklam alanında yer almasını istiyorsanız hemen Uzvi yazılım ile iletişime geçin.

Uzvi yazılım Yandex arama motoru, arama motoru algoritmaları, reklam algoritmaları konusunda uzman kadrosuyla Yandex reklamları hizmetleri ile şirketinize destek vermek için her zaman yanınızda. Uzman kadromuz diğer arama motoru ve web sitesi hizmetlerinde olduğu gibi Yandex arama motoru ile ilgili tüm hizmetlerde yanınızda olacaktır. Arama motorundan harita hizmetine ve reklamlara kadar tüm Yandex uygulamalarınızda size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Yandex’in reklam hizmetinin sağladığı en önemli avantajlardan biri arama motoru sektöründe göreceli olarak yeni olmasıdır. Bu yenilik rekabetin daha düşük olmasına izin vermektedir. Şirketinizi bu rekabet ortamında doğru bir şekilde konumlandırarak en iyi sıralamayı elde etmeniz için her zaman yanınızda olacağız.

Uzvi yazılım Yandex arama motoru içerisinde reklam verirken şirketinizin tüm özelliklerini detaylı bir şekilde değerlendirmektedir. Şirketiniz için en doğru hedef kitleyi belirleme çalışmaları yapıyoruz. Bu şekilde etkin maliyetli bir şekilde reklam kampanyası üretmek için her zaman size destek oluyoruz. Bu reklam kampanyaları şirketinizin internet üzerinde başarılı bir şekilde yerleşmesine yardımcı olacaktır.

Uzvi yazılım Yandex reklamları hizmetiyle şirketinizin en etkin bir şekilde reklam uygulamalarını gerçekleştirmek için yanınızda olacaktır. Yandex’in Türkiye pazarının büyümesi ile bu arama motoruna verilecek reklamların önemi de her geçen gün biraz daha artacaktır. Türkiye pazarındaki büyümeye karşı siz de şirketinizin Yandex arama motoru reklamlarında yer alması için hemen harekete geçin.

Uzmanlar ve profesyonellerden hizmet almak ve en iyi arama motoru reklamı uygulamaları için siz de hiç vakit kaybetmeden Uzvi yazılım ile iletişime geçin. Şirketinizin Yandex reklamlarını sağlamak adına öncelikli olarak hedef kitlenizi belirlemenize yardımcı olalım.


Yandex Reklamları hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

5