Çalışma Saatlerimiz:  Pazartesi- Cumartesi  09:00‑19:00   Pazar: Kapalı
Telefon:0 (850) 888 8984

Uzvisoft E-Bilet Sistemi Yazılımı Entegrasyonu

Uzvisoft Yazılım Bilet, alıcısına elektronik araçlar vasıtasıyla gönderilmek üzere belge biçiminde oluşturulmuş elektronik bileti ifade etmektedir.
Kara ve deniz yolu ile şehirlerarası ve uluslararası yolcu taşımacılığında Uzvisoft Yazılım Bilet kullanımı başlamıştır. Ayrıca kara yolu yolcu taşımacılığı yapanlar elektronik yolcu listesini UZVİSOFT E-Bilet hizmeti ile düzenleyebileceklerdir.
Mükellefler E-Bilet Uygulamasını, kendi bilgi işlem sistemleri üzerinden veya Başkanlıktan E-Bilet izni almış özel entegratör bilgi işlem sistemi üzerinden olmak üzere iki yöntemle kullanabileceklerdir.

KİMLER E-BİLET UYGULAMASINA GEÇİŞ YAPABİLİR?

Halihazırda kâğıt ortamda bilet düzenleyen bütün işletmeler elektronik ortamda bilet düzenleyerek E-Bilet uygulamasına geçiş yapabilir. Müşterilerine bunları elektronik ortamda iletebilir ve bu biletleri elektronik ortamda ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde en az 10 yıl boyunca saklayabilirler.

Örneğin; sinema, tiyatro, konser, spor gibi her çeşit etkinlikler ile kara, deniz ve hava yolu taşımacılığı ile şehirler arası veya uluslararası yolcu taşımacılığı konusunda faaliyet gösteren firmaların Uzvisoft Yazılım Bilet uygulamasının avantajlarından faydalanması mümkündür.

ELEKTRONİK BİLET SÜREÇLERİ

Elektronik biletlerin; elektronik ortamda düzenlenmesi, internet de dâhil olmak üzere elektronik araçlar ve ortamlar vasıtasıyla iletilmesi, muhafazası ve ibrazı esastır.

Ancak muhatabı tarafından istenilmesi hâlinde, izin alan mükellefler, düzenledikleri elektronik biletlerini merkez, şube ve acentelerinden kâğıt olarak teslim edeceklerdir.

Kâğıt çıktının verilmesi halinde ayrıca merkez, şube veya acente tarafından imzalanıp kaşelenmesine gerek bulunmamaktadır. Muhatabı tarafından istenilmesi halinde elektronik bilet düzenleme izni alan seyahat firmaları elektronik biletleri mali mühür veya güvenli elektronik imza ile imzalayarak elektronik araçlar ve ortamlar vasıtasıyla teslim edeceklerdir.

Elektronik Biletler, kâğıt baskısı alınabilecek şekilde yolcuya iletilmesi gerekir. Elektronik Bilet ve elektronik yolcu listelerinin düzenlendikleri günü takip eden günün sonuna kadar mükellef ya da özel entegratör tarafından GİB sistemine yüklenmesi gerekmektedir.

NEDEN UZVİSOFT E-BİLET?

OPERASYONUNUZ HIZLANIR VE VERİMLİLİĞİNİZ ARTAR

Kâğıt bilet tedarik, depolama ve gönderim maliyeti ortadan kalkar. Sarf malzeme tüketimi azalır. Kaynak israfını ve bilet prosedürlerindeki giderleri azaltır.

EKONOMİK & HATASIZ BİLET GÖNDERİMİ

Bilet işlemleri için ayrı bir personele gerek kalmaz bilet oluşturma sırasında oluşacak hataların önüne geçmiş olursunuz.

ÜST DÜZEY GÜVENLİK

Biletleriniz, 4 yedeklemeli veri merkezlerimizde 3DS şifreleme teknolojisiyle en güvenli şekilde saklanır. Biletlerinize dilediğiniz an online erişebilirsiniz.


7/24 MÜŞTERİ TEMSİLCİ

İlinizde sizlere özel atanan satış ve servis saha temsilciliği tarafından tüm başvuru, kurulum, eğitim ve teknik servis desteği alır. UZVİSOFT merkezde, 7/24 arayabileceği bir asıl birde yedek müşteri temsilcisi size özel atanır.

UZVİSOFT E-BİLET KULLANIMINDA ÖNCÜ SEKTÖRLER
 

  • OTOBÜS TAŞIMA
  • DENİZ TAŞIMA
  • ETKİNLİK VE ORGANİZASYON DÜZENLEYİCİ KURULUŞLAR

E-Bilet sisteminin yazılımı hakkında detaylı bilgi için www.ebiletsistemi.com 'dan detaylı bilgi alabilirsiniz..


Uzvisoft E-Bilet Sistemi Yazılımı Entegrasyonu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

11