Çalışma Saatlerimiz:  Pazartesi- Cumartesi  09:00‑19:00   Pazar: Kapalı
Telefon:0 (850) 888 8984

QR Menu

QR Menü ile Tek Tıkla Sipariş

QR menü ile müşterileriniz fiziksel olarak menüye dokunmadan yiyecek ve içecek siparişi verebilir. Basılı menülerle aynı şekilde çalışan dijital menü, teması ortadan kaldırarak sağlıklı ve hijyenik bir alternatif sunar.

QR Menü Nedir?

QR menü restoran, kafe ve barlar için hazırlanmış yeni nesil bir menü sistemidir. Sistem, müşterilerin herhangi bir fiziksel menüye temas etmeden restoranın sunduğu ürünlerine görmesine imkan tanır. Geleneksel basılı menülerde olduğu gibi yiyecekler ve içecekler farklı sekmeler altında yer alır.

Her sekmede yiyecek veya içeceğe ait alt menüler de bulunur. Örneğin yiyecek menüsü altında çorbalar, ana yemekler, salatalar ve tatlılar gibi seçenekler yer alır. Diğer yandan içecekler menüsü altında ise alkollü içecekler ve alkolsüz içecekler gibi gruplama yapmak mümkündür.

QR Menü Avantajları

Restoranlar ve kafeler QR menü avantajları ile müşterilerine daha kolay hizmet sunabilir. Ayrıca son zamanlarda birçok müşteri temassız menü sunan restoran ve kafeleri tercih etmektedir.

Sürekli Güncellenen Menü

Geleneksel menülerin aksine dijital menüler sürekli olarak güncellenebilir. Yeni bir yemeğin eklenmesi veya menüden çıkarılması durumunda bunu otomatik olarak QR menüye eklemek veya QR menüden çıkarmak mümkün olur. Anında ekleme veya çıkarma özelliği restoran ve kafelerin basılı menü maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.

QR Menü ile Temassız Sipariş Verme

Diğer bir avantaj ise menüye temassız olarak bakma imkanıdır. Müşteriler akıllı telefonlarını kullanarak restoran veya kafenin menüsü telefon ekranında görebilirler. Masada bulunan QR kodu tarayarak menü sadece bir tıkla ellerinin altında olur. Daha sonra kendi akıllı telefonlarını kullanarak menü içeriğine göz atabilir, tamamen temassız olarak sipariş verebilirler.

Mobil Cihaz Üzerinden Sipariş Verme

Mobil cihaz üzerinden sipariş verme sayesinde müşteriler ve çalışanlar arasındaki temas en aza indirilir. Ayrıca menü isteme gibi sorunlar da ortadan kaldırılır. Yeni nesil uygulama, kolay kullanımı sayesinde birçok kullanıcı tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir.

Siz de yeni nesil QR menü ile restoran veya kafenizi dijitalleştirmek istiyorsanız hemen iletişime geçin. Uzman ekibimiz size en uygun projeyi hazırlayıp işletmenizi yeni normale hazır hale getirecek.

 


QR Menu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

9