Çalışma Saatlerimiz:  Pazartesi- Cumartesi  09:00‑19:00   Pazar: Kapalı
Telefon:0 (850) 888 8984

Oteller İçin Akıllı Rezervasyon Sistemi

Oteller için Akıllı Rezervasyon Sistemi ile Hızlı Rezervasyon

Yazılımın etkisini arttırmasıyla oteller de rezervasyon aşamasında müşterilerine hızlı ve erişilebilir bir sistem sunmak için uygulama alanlarını genişletmektedir. Oteller tarafından entegre edilen akıllı rezervasyon sistemleri tüm rezervasyon işlemlerini, ulaşım ve transfer seçenekleri gibi diğer ek özellikleri bünyesinde bulundurmaktadır. Otelin kendi internet sitesi ile entegre halde çalışan bu yazılımlar, güvenilir rezervasyon için müşterilerin tercih ettiği sistemlerden biri haline gelmiştir.

Kapsamlı Entegrasyon

Akıllı rezervasyon sistemleri hem otelin kendi internet sitesine hem de otelin çeşitli sosyal medya hesaplarına entegre edilerek tek bir alanda tüm işlemlerin takip edilmesine imkan tanımaktadır.

Yönetici panelinde yer alan özel indirim ve promosyon tanımlama özelliği sayesinde belirli dönemler ve hatta sadece belirli günler için gerekli kampanyalar oluşturulabilir. Bu şekilde tek bir ekrandan bir yıllık indirim planları hazırlanarak müşterilere sunulabilir.

Eş zamanlı bir şekilde güncellenen veriler müşterilerin her zaman en doğru bilgilere ulaşmasına olanak sağlamaktadır. Mevcut oda bilgileri ve fiyatları, doluluk oranları eş zamanlı güncelleme ile sorunsuz olarak ele alınmaktadır.

Dinamik paket oluşturmaya imkan tanıyan akıllı rezervasyon sistemleri müşterilere odaya ek olarak ulaşım seçenekleri de sunmaktadır. Bu dinamik yapı sayesinde müşteri sadece sizin sisteminizi kullanarak tüm tatilini planlayabilmektedir.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Online alışverişlerde kullanılan sepet yapısı görünümlü ara yüzü sayesinde bu sistemler müşterilerin kolaylıkla aradıklarını bulabildikleri bir ortam haline düşünmektedir. Akıllı rezervasyon sistemlerinin kullanıcı ara yüzü, otelde konaklamak isteyen müşterilerin istedikleri tüm özellikleri seçmesine olanak sağlamaktadır. Giriş ve çıkış tarihinden oda tipi seçimine, çocuk sayısı seçiminde para birimine bu sistemler rezervasyonla ilgili tüm detayları içermektedir. Özellikle de farklı para birimlerinin kullanılabilir olması hem yerli hem de yabancı müşteriler için maliyet hesaplama derdini ortadan kaldırmaktadır.

Yüksek seviye şifreleme sayesinde müşteri tarafında ödemeler güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Kredi kartı veya havale ile ödeme gibi seçeneklerin tanımlanabildiği sistem müşterilerin istedikleri ödeme yöntemini seçmesine izin vermektedir.

Siz de oteller için akıllı rezervasyon sistemi kendi otelinizde görmek istiyorsanız Uzvi yazılım tarafından sunulan bu hizmetten faydalanabilirsiniz.


Oteller İçin Akıllı Rezervasyon Sistemi hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

2