Çalışma Saatlerimiz:  Pazartesi- Cumartesi  09:00‑19:00   Pazar: Kapalı
Telefon:0 (850) 888 8984

Garson Çağırma Sistemi

Etkili Personel Yönetimi ve Müşteri Memnuniyeti için Garson Çağırma Sistemi

Müşterileriniz sipariş vermek için garson bulamamaktan mı şikayetçi? Ya da restoran veya kafenizdeki garsonları daha etkin be verimli bir şekilde mi kullanmak istiyorsunuz? Uzvi’nin sizlere özel olarak sunduğu garson çağırma sistemi iki isteğinize de mükemmel bir çözüm sunacak. Tamamen çözüm odaklı yazılımlar ve sistemler geliştiren Uzvi, restoranlar ve kafeler için de en etkin sistemlerden birini tasarladı. Restoran ve kafedeki sipariş verme ve hesap isteme gibi işlemleri kolaylaştıran bu sistem, işletmeniz için pek çok avantaja sahip.

Garson Çağırma Sistemi Avantajları

Garson çağırma sistemi işletmenizdeki personeli verimli bir şekilde kullanmanız adına önemli avantajlar sunmaktadır. İlk ve en önemli avantaj yüksek müşteri memnuniyetidir. Müşterileriniz yemek siparişi verirken ya da hesabı isterken artık garsona el kol işaret yapmak ya da “pardon bakar mısınız” diye bağırmak zorunda değil. Masalarında yer alan garson çağırma butonunu kullanarak istediklerini kolay bir şekilde dile getirebilirler. Böylelikle işletmenizde garson gördü ya da görmedi stresi yaşayan müşteri sayınız azaltır. Buna bağlı olarak da müşteri memnuniyetiniz artar. Ayrıca yeni sisteminizi denemek isteyen yeni müşterileri de restoran veya kafenize çekebilirsiniz.

Garson çağırma sisteminin diğer bir artısı ise garsonların boş bir şekilde masaların arasında dolaşmasının engellenmesidir. Garsonlar müşteriler onları çağırana kadar diğer işlerle ilgilenebilirler. Böylelikle işletmedeki genel verimlilik önemli ölçüde artar. Garsonlar müşterilerin başında beklemeyeceği için müşteriler daha rahat bir şekilde yemeklerini yiyip oturabilirler.

Ölçeklenebilir Sistem

Garson çağırma sistemi, işletmenizin ihtiyaçlarına ve boyutuna göre ölçeklenebilir. Yani bu sistem küçük işletmelere, orta ölçekli restoranlara ve büyük zincir restoranlara uygulanabilir. Entegrasyon süreci, işletmenin hacmine göre detaylı bir şekilde planlanır. Aynı zamanda yazılım, işletmenin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilebilir. Böylelikle sistemden en yüksek verim elde edilmiş olur.

Bu sistem, sipariş alımlarındaki karışıklığı da önemli ölçüde azaltabilir. Her masaya bir garson atayarak sistem en etkin şekilde kullanılabilir. Masa başına belirlenen garson sayesinde sipariş alma, siparişleri götürme ve hesap alma gibi konulardaki karışıklıkların önüne geçilir. İşletmenizi bir adım ileriye taşımak için Uzvi software ile iletişime geçin ve kendinize özel garson çağırma sisteminizi kullanmaya başlayın.


Garson Çağırma Sistemi hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

4

Diğer Servisler

Öne Çıkan Ürünler