Çalışma Saatlerimiz:  Pazartesi- Cumartesi  09:00‑19:00   Pazar: Kapalı
Telefon:0 (850) 888 8984

Linkedin Reklamları

Linkedin Reklamları ile Profesyonelleri Ulaşın

Linkedin, profesyonelleri bir araya getiren günümüz iş dünyasındaki en önemli online platformlardan biridir. Bu platformda çalışanlar özgeçmişlerini doldurarak iş verenlerin dikkatini çekmeye çalışmaktadır. Aynı zamanda sosyal ağ oluşturma imkanı da tanıyan bu internet platformu, yeni iş bağlantıları geliştirmek isteyen tüm çalışanların katılmak istedikleri bir alandır. Şirketler Linkedin reklamları sayesinde kendi isimlerini duyurabilir ve ticari itibar kazanabilirler.

Hedefleyerek Doğru Kişilere Ulaşın

Linkedin platformunda reklam verirken dikkat edilmesi gereken en önemli konu doğru hedef kitlesine ulaşabilmektir. Eğer şirketiniz kimya sektöründe aktif olarak hizmet veren bir kurumsa, bu sektörde çalışanların dikkatini çekmeniz gerekmektedir. Doğru kitle seçimi ile bu alanda vereceğiniz reklamların gücü önemli ölçüde artacaktır. Bu platforma üye olan kişiler genellikle iş arayışında olan veya kariyer değiştirmek isteyen kişiler olduğu için vereceğiniz reklamlarda bu iki konuyu göz önünde bulundurmak oldukça önemlidir. Linkedin reklamlarını verirken doğru bir şekilde hedefleme yapmak ve sektör belirlemek reklamınızı doğru kişilere ulaştırmak için en doğru adım olacaktır.

Doğru Kampanya Yönetimi

Linkedin platformunda reklam verirken bu reklamların doğru bir şekilde yönetildiğinden emin olmalısınız. Sosyal medya ve hedefleme konusunda uzman olmayanların gerçekleştireceği reklam kampanyaları size ek maliyet yaratacağı gibi aynı zamanda zarar görmenize de neden olabilecektir. Bu nedenle şirketinizin Linkedin reklamları bir profesyonel kadro tarafından yönetilmelidir. Bu platformda reklam verme ve verilen bu reklamları yönetme oldukça karmaşık bir süreç olabilir. Reklam çalışmaları boyunca doğru demografik özelliklerin seçilmesi ve doğru kitlelerin yaratılması oldukça önemlidir. Bu şekilde sayfanız veya işletmeniz başarılı geri dönüşler elde edebilir.

Profesyonel dünyada ön plana çıkmak için Linkedin reklamları en önemli adımlardan biri olabilir. Her gün yüzlerce çalışanın ve iş verenin aktif olduğu bu platform şirketinizi tanıtmak ve yeni müşteriler kazanmak için doğru platformlardan biridir. Linkedin reklam yönetiminde uzman bir kadroyla çalışmak için siz de  Uzvi yazılımı seçebilirsiniz. Sosyal medya yönetimi ve reklam yönetimi konusunda deneyimli ve uzman ekibimiz en doğru Linkedin reklamlarını vermenizi için sizinle birlikte çalışacaktır.


Linkedin Reklamları hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

4