Çalışma Saatlerimiz:  Pazartesi- Cumartesi  09:00‑19:00   Pazar: Kapalı
Telefon:0 (850) 888 8984

Netsis Yazılım

Netsis Yazılım ile Kapsamlı Kurumsal Çözümler

Kurumsal çözümleriniz için farklı paketler kullanmaktan sıkıldıysanız artık Netsis çözümü var. Şirketinizin insan kaynakları çözümleri, ERP çözümleri ve KOBİ çözümlerini tek bir yazılımla uygulayabilir. Uzvi yazılım geliştirme ekibi, Netsis sisteminin sunduğu çözümlerden güç alarak, şirketlerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Paketler halinde sunulan çözüm sistemi içerisinden şirketinize en uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz.

Ölçeklenebilir yapısı sayesinde çözüm, küçük ya da büyük farklı ölçekteki şirketlere uygulanabiliyor. Entegre yapısı ise muhasebe dahil olmak üzere pek çok önemli işlemin tek bir program üzerinden gerçekleştirilmesine izin veriyor. Entegre yapı, iş takip süreçlerini kısaltarak ve üst düzey ERP çözümü sunarak genel şirket içi verimliliği arttırıyor.

Kurumsal Çözümleri Netsis ile Tek Adreste

Netsis yazılım sağladığı tüm çözümlerde hızlı ve etkin bir sistem benimsiyor. Kurumsal çözüm, farklı platformlar üzerinde rahatlıkla çalıştırılabiliyor. Muhasebe çözümleri de sunan Netsis, kolay entegrasyon sayesinde işletmenizdeki sistemlerle uyumlu bir şekilde çalışacak.

Kurumsal çözüm Wings, B2B, HR ve Bordro olmak üzere farklı paketler halinde sunuluyor. Her paket, işletmelerin benzersiz özelliklerini karşılayacak şekilde tasarlanmış. Sistemin sunduğu en önemli artı ise kolay entegrasyon. Uzvi yazılım olarak kurumsal çözümlerinizde yardımcı olmak adına sistemin entegrasyonunu gerçekleştiriyoruz.

Hızlı ve Etkin ERP Çözümleri

Etkin çözümler arayan işletmelerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Netsis, ERP çözümlerinde de KOBİ’lerin yanında. Netsis Bordro ve Netsis HR ise insan kaynakları alanında şirketleri destekliyor. Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde sistem tüm çalışanlar tarafından rahat bir şekilde kullanılıyor. Ayrıca ara yüz içerisinde sık kullanılan bölmelere ulaşma gibi günlük iş akışını kolaylaştıran kısa yollar da var.

Sistem, uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketleri de unutmayı. Sistem içerisinde yabancı dil desteği ve farklı para birimleri seçeneği de yer alıyor. Tüm bunlara ek olarak ERP çözümü içerisinde etkin bir tedarik zinciri yönetimi modülü yer almakta. Sistem kullanılarak iş akışları sadece birkaç saniye içerisinde kontrol edilebilir. Uzvi yazılım kalitesiyle siz de en kısa sürede Netsis sisteminizi işletmenize entegre edebilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin ve işletmenizi bir adım ileriye taşıyın.


Netsis Yazılım hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

8

Diğer Servisler

Öne Çıkan Ürünler