Çalışma Saatlerimiz:  Pazartesi- Cumartesi  09:00‑19:00   Pazar: Kapalı
Telefon:0 (850) 888 8984

Özel Yazılım Geliştirme

Özel Yazılım Çözümleri

Hazır paketlere alternatif arayan şirketler özel yazılım çözümlerine yönelmektedir. Bu yazılımlar şirketin tüm departmanları arasında iş birliği kuran karmaşık yapılara sahip olabileceği gibi şirketin bir alanında ihtiyaç duyulan özelleşmiş hizmetler de sağlayabilirler. Uzvi yazılım olarak şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda sadece size özel yazılımlar hazırlayarak iş veriminizi arttırmayı hedefliyoruz.

Ar-Ge ve Teknolojinin Birleşimi

Özel yazılım çözümleri kapsamlı bir Ar-Ge çalışmasının ürünü olarak ortaya çıkar. En son teknolojiyle yeni gelişmeleri harmanlayan bu çözümler şirketinizde ihtiyaç duyulan eksiklikleri gidermek için çalışmaktadır. Bankacılıktan finansa inşaattan restoranlara tüm sektörlerin istekleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle farklı sektörlerdeki uygulamaları desteklemek adına özelleştirilmiş yazılımların entegre edilmesi oldukça büyük önem taşımaktadır. İş hedeflerini karşılamak adına benimseyeceğiniz bu yazılımlar karlılığınızı arttırarak çalışma alanınızı geliştirecektir.

İnceleme ve Uygulamaya

Özel yazılım çözümlerini uygulamaya başlamadan önce şirketimiz sizin altyapınızı ve eksik gördüğünüz alanlarınızı uzman kadrosuyla detaylı bir şekilde incelemektedir. Talep ettiğiniz yazılımın diğer sistemlerinize entegre edilmesi de bu çözümlerin en önemli adımlarından biridir. Özel yazılımları uygulamaya koymadan önce detaylı bir araştırma ve planlama gerçekleştirilir. Daha sonra ihtiyaçlarınıza yönelik olarak sadece size özel yazılım paketleri geliştirilir. Uygulama aşamasında gerçekleştirilen testler sonucunda elde edilen hatasız sistemler şirketinize sunulur.

Platform Bağlılığınız Sona Ersin

Özel olarak geliştirilen yazılımlar dilediğiniz platforma özel olarak uygulanmaktadır. Bu şekilde hazır paketlerin mecbur kıldığı platform kısıtları tamamen ortadan kalkmaktadır. Şirketinizin içerisinde yer alan sistem ve platformlara uygun yazılım geliştirme, çalışanlarınızın yeni sisteme kolay bir şeklide adapte olmasını sağlamaktadır. Bu yazılımlar kullanıcı dostu ara yüzleri sayesinde hızlı ve etkin bir çalışma platformu sunmaktadır.

Web tabanlı yazılımlar, özel veri tabanı içeren yazılımlar ve çok daha fazlası özel yazılım çözümleri hizmetleri olarak sunulmaktadır. Bütün bir paket olarak sistemlerinizde değişim yapabileceğiniz gibi sisteminizin sadece belirli alanlarında iyileştirmeye de gidebilirsiniz.

Sadece kendinize özel yazılım çözümleri arıyorsanız Uzvi yazılım ile iletişime geçerek ilk adımı atabilirsiniz. Yapacağımız görüşmeler ve değerlendirmeler sonrasında işletmenize en uygun yazılımı size sunacağımızdan emin olabilirsiniz.


Özel Yazılım Geliştirme hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

5

Diğer Servisler

Öne Çıkan Ürünler