Çalışma Saatlerimiz:  Pazartesi- Cumartesi  09:00‑19:00   Pazar: Kapalı
Telefon:0 (850) 888 8984

Marka Tescil İşlemleri

Marka Tescil İşlemleri

Uzvi.net marka tescil işlemlerinde şirketlere ve ticari markalara hizmet sunmaktadır. 2013 yılında yürürlüğe giren marka tescil kanunu ile birlikte şirketler için bu işlem zorunlu hale getirilmiştir. Birçok firma marka tescil işlemleri tam olarak ne olduğu konusunda bilgiye sahip değildir. Uzvi.net bu işlemler için firmalar gerekli olan tüm hizmetleri sunmaktadır.

Marka Tescili için Neler Gerekli

Tüzel veya gerçek kişilerden oluşan firmalar için istenen belgeler farklılık göstermektedir. Uzvi.net' in uzman kadrosu hem tüzel hem de gerçek kişilerden meydana gelen firmalar için gerekli tüm bilgilere sahiptir. Telefon veya mail yoluyla şirketimizle iletişim kurarak siz de marka tescil işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Mail yoluyla iletişim kurarken başvurular için gerekli belgeleri bize göndermek size zaman kazandıracaktır. Bu belgeler iki kategoriye ayrılmaktadır:

 • Tüzel kişiler için
  • Tam ticaret unvanını gösteren belge
  • Firmanın açık adresi
  • Şirketin kaşesi başvuru sürecini başlatmak için yeterli olacaktır.
 • Gerçek kişiler için
  • Nüfus cüzdanında yazdığı şekilde ad ve soyadı
  • Doğum yeri
  • Açık adres
  • Telefon numarası
  • Nüfus cüzdanı örneği ile başvuru işlemi başlatılabilir.

Uzvi.net pek çok firma için marka teslim işlemlerini gerçekleştirmiştir. Bu nedenle süreç hakkında yeterli düzeyde bilgimiz ve deneyimimiz mevcuttur. Aynı zamanda uzman ekibimiz sizi bu süreçte bilgilendirmekte ve marka tescil işlemlerinizin sorunsuz bir şeklide gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Devlet destekli Kosgeb hibeleri marka tescili için kanun kapsamında sağlanan faydalar arasındadır. Bu hibeler broşür, katalog destekleri, tabela giderleri ve fuar destekleri şeklinde gerçekleşebilmektedir. Eğer konuyla ilgili yeterli bilginiz yoksa Uzvi.net' in iletişim kanallarıyla bizle temasa geçebilirsiniz. Şirketiniz için her türlü marka tescili işlemleri için firmamız yardımcı olmaktadır.

Aynı zamanda marka araştırmasına ihtiyaç duyuyorsanız Uzvi.net bu olanakları da size sağlamaktadır. Tek yapmanız gereken iletişim kanallarımız aracılığıyla bizimle temasa geçmenizdir. E-posta gönderebilir veya telefonla bizi arayabilirsiniz. Şirketimiz taleplerinize en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Uzman kadromuz her türlü marka tescili işlemleriniz için size hizmet sunacaktır.


Marka Tescil İşlemleri hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

5

Diğer Servisler

Öne Çıkan Ürünler