Hotspot İnternet Loglama

Hotspot İnternet Loglama

Türkiye’de yürürlüğe giren yeni kanunlar sonucunda İnternet loglama hizmetleri birçok kurum ve firma için zorunlu hale gelmiştir. Uzvi Bilgisayar olarak işletmenizin her türlü Hotspot internet loglama işlemlerini gerçekleştirmek için yanınızdayız.

Yürürlüğe giren 5651 sayılı kanun kamuya açık alanda hizmet sağlayan kablosuz ağlar için çeşitli zorunluluklar getirmiştir. Restoranlar, kafeler ve diğer tüm kurum ve işletmeler kablosuz ağ protokollerini bu kanuna göre düzenlemek zorundadır. Bu kanun kapsamına kamuya açık ağlardan yapılan her türlü internet erişimi bilgilerini kayıt altına alma gerekliliği vardır. Bu kayıt sistemini sağlamak için Hotspot internet loglama hizmetleri devreye girmektedir.

Siz de işletmenizin veya kurumunuzun herkese açık hizmet sunduğu kablosuz ağını kanunla uyumlu hale getirmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Uzvi Bilgisayar bünyesinde çalışan deneyimli ekibimiz 5651 sayılı kanun hakkında gereken tüm bilgilere sahiptir. İşletmenizde en iyi internet loglama hizmetlerini sağlamak adına her zaman sizin yanınızda olacağız.

Bu hizmet Hotspot uygulamasının işletmenizde bulunan kablosuz ağa entegre edilmesiyle gerçekleştirilmektedir. Sunduğumuz hizmetlerle bu işlemin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Herhangi bir vakit kaybı yaşamadan siz de işletmenizi yasal zorunluluklarla uyumlu hale getirebilirsiniz. Bu şekilde müşterileriniz kablosuz ağlarınızdan yararlanırken hiçbir sorun yaşamadan işlemlerini gerçekleştirebilecektir.

Şirketimiz müşteri memnuniyetinin öneminin farkındadır. Bu nedenle sizin müşterilerinize en iyi kablosuz ağ deneyimini yasal sınırlar dahilinde yaşatmak için Hotspot internet loglama hizmetlerini sunuyoruz. Kablosuz ağınıza bu sistemi kurduktan sonra isteğinize bağlı olarak farklı hizmetler de sunabiliriz.

Kullanıcılar için farklı politikalar belirleyerek müşterilerinize daha iyi bir kablosuz ağ hizmeti sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcı karşılama ekranını işletmeniz için özelleştirebilirsiniz. Bu şekilde müşterileriniz kablosuz ağlara bağlanırken de özel bir hizmet alabilirler.

Hotspot internet loglama hizmetleri işletmenizi bir adım yukarıya taşımak için her şeyi barındırmaktadır. Profesyonel bir hizmet almak için siz de Uzvi Bilgisayar ile vakit kaybetmeden iletişime geçin. Şirketinizin kablosuz ağ alt yapısını inceledikten sonra sizin için en doğru kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Bodrum’da açılan şubemizle Uzvi Bilgisayar en iyi Hotspot internet loglama hizmetlerini sunmak için her zaman yanınızda.


Hotspot İnternet Loglama hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

4